Довготривале укладання брів: цікаві тонкощі від експерта

Якщо тобі цікаво, що таке довготривале укладання брів, як воно допоможе зекономити твій час і врятувати образ у снігопад чи зливу, швидше скроль нижче. У статті на тебе чекає багато корисної інформації та деталей від експерта, а також поради від редакції.

Правильна форма брів + стильне укладання = брови, які не залишать оточуючих байдужими. Але, на жаль, навіть найстійкіші гелі, помади чи віск для волосся можуть "розтанути" під проливним дощем, хлорованою водою басейну чи парою від каструлі зі щойно приготованим супом. До того ж, щоденне укладання брів легко забере 20-30 хвилин твого вільного часу. Зберегти образ і суттєво заощадити час допоможе процедура довготривалого укладання брів.  

Оскільки ламінування брів є однією з наймодніших б'юті-тенденцій 2025 року, ми вирішили детально розібратися, що це за процедура, як вона проходить, якого ефекту від неї варто очікувати, кому процедура підходить, а кому краще утриматися від відвідування майстра. Деталі та цікаві тонкощі розкриває Brow, MakeUp & Lash stylist Наталія Козир.  

Эксперт Наталия Козырь

Що таке довготривале укладання брів?  

Довготривале укладання брів – це ламінування волосків і їх закріплення в потрібному напрямку. Процедура забезпечує глибокий догляд, відновлення та миттєве перетворення брів. Вона з'явилася не так давно, взявши початок із біозавивки вій; називалася вона біофіксацією брів і виконувалася тими ж складами. Згодом з’явилося друге покоління цієї процедури, яке виконується вже спеціальними препаратами для укладання брів.  

Девушка после процедуры биофиксации бровей

Читайте також

Макіяж для дівчат із рудим волоссям: виразний, ефектний і стильний

Ефект від довготривалого укладання брів  

  • Зміцнення брів. Завдяки впливу лікувальних і поживних елементів волоски зміцнюються, стають на 30% об’ємнішими та щільнішими. Зверни увагу, що процедура має накопичувальний ефект, і з кожним наступним сеансом брови будуть додавати 10% у об’ємі та щільності. Усього знадобиться три сеанси, щоб надати волоскам на 50% більше об’єму!  
  • Покращення зовнішнього вигляду брів. Волоски набувають красивого виразного кольору, неймовірного блиску та нової форми.  

Що забезпечує такий ефект?  

Відповідь на це запитання криється у складі препаратів: до них входить гідролізований кератин, який чудово вбирається в структуру волоска та заповнює пошкоджені ділянки, колаген, який зволожує волоски й захищає від сонця, вітру та перепадів вологості, токоферол, що продовжує життя кожного волоска завдяки насиченню киснем, арганова олія для посилення відтінку під час фарбування та пантенол, який допомагає розгладити кутикулу волосяного стрижня.  

Як проходить процедура укладання брів  

Салонне довготривале укладання брів зазвичай проходить у три етапи: спочатку майстер укладає та фіксує брови за допомогою спеціальних засобів, потім фарбує волоски у відповідний колір і, після зняття барвника, коригує форму брів.  

Процедура долговременной укладки бровей: до и после

Показання та протипоказання  

Попри те, що ламінування брів дуже популярне у соцмережах, зокрема в Instagram, і здається, що його роблять усі дівчата навколо, насправді ця процедура потрібна не кожному. Довготривала фіксація найбільше підійде власницям густих, неслухняних брів із жорсткими волосками, які важко укладати.  

Читайте також

Перманентний макіяж губ: усе, що потрібно знати про процедуру

Однак процедура також може бути корисною для дівчат із нормальними, пошкодженими, рідкими чи невиразними бровами. Фіксація зміцнить волоски, наповнить їх життям і кольором, а також допоможе виглядати шикарно. За допомогою ламінування можна створити трендовий подіумний ефект зачесаних угору пухнастих брів.  

Укладка бровей как у моделей

Звісно, як і будь-яка інша салонна процедура, ламінування має свої протипоказання: його не варто робити під час інфекційного захворювання або за наявності незаживших саден і подряпин. Також переконайся, що у тебе немає алергії на засоби, які використовуються під час процедури.  

Крім того, обов’язково уточни склад засобів, які будуть використовуватися. Деякі салони застосовують низькоякісні засоби для біозавивки вій, які не завжди забезпечують належне зволоження та живлення. Тому можна самостійно придбати все необхідне для брів.  

Читайте також

Сама ніжність: як зробити японський макіяж і на що звернути увагу?

Варто врахувати, що фінальний результат буде важко виправити: волоски вже надійно зафіксовані. Щоб уникнути розчарування та складної корекції, обов’язково проконсультуйся з майстром перед процедурою та розкажи про свої очікування.  

 Особистий ТОП брендів для укладки брів від Наталії Козир  

  • Thuya Professional Line (Італія)  
  • InLei (Італія)  
  • VelVet  
  • LVL LASHES  

Зверни увагу, що всі ці склади також можна використовувати для ламінування вій.  

Ламинирование бровей

Як довго тримається результат?  

Доглянуті та укладені брови тішитимуть тебе протягом 2-3 місяців. Тривалість ефекту залежить від природних особливостей та догляду за бровами після салонної процедури. Перш за все, не перенавантажуй брови декоративною косметикою, а краще взагалі відмовся від її використання на деякий час. Уникай пілінгів і скрабів у зоні брів, а також утримуйся від відвідування солярію. Повторювати процедуру можна кожні 1,5-2 місяці.  

Читайте також

Ударна доза SPF-контролю: 6 найкращих сонцезахисних кремів під макіяж

Наявність побічних ефектів  

Якщо процедура виконується правильно та майстер використовує якісні засоби, побічних ефектів немає, за винятком індивідуальної непереносимості компонентів складу.

Девушка с долговременной укладкой бровей

Як обрати майстра та салон?  

Насамперед зверни увагу на фотографії робіт спеціаліста, дізнайся про його досвід, де він навчався, і прочитай відгуки клієнтів. Важливо також з’ясувати, які матеріали для довготривалого укладання використовує салон. Деякі салони краси, окрім ламінування, пропонують і інші сучасні методики, наприклад, біофіксацію або колагенотерапію для брів. Остання процедура вважається безпечнішою альтернативою ламінуванню: спеціально розроблені склади з колагеном забезпечують стійкість форми, еластичність і не шкодять волоскам. Важливо, щоб у салоні ретельно підбирали засоби кожного бренду та перевіряли їх протягом тривалого часу.  

Висновок: обирай салон із хорошою репутацією, консультуйся з майстром, який тобі сподобався, обов’язково тестуй склади та цікався, якою косметикою користується спеціаліст.  

Пам’ятай(!): намагайся не мочити брови протягом перших 24 годин (не приймай ванну чи душ, не займайся активними фізичними вправами, уникай дощу та не відвідуй бані чи сауни).  

Важливо(!): корекція брів проводиться тільки після процедури довготривалого укладання брів. Перед процедурою не роби пілінг і не використовуй скраби в зоні брів. Якщо хочеш освітлити брови, зроби це до процедури ламінування. 

Читайте також

Перманентний макіяж брів: все, що потрібно знати про процедуру

Beauty Fresh

Обличчя

Детокс шкіри обличчя навесні: процедури, засоби та поради косметолога

Аромат

Як близнюки: бюджетні аналоги дорогих парфумів

Колекції

Скінні джинси: де купити і з чим носити найпопулярнішу модель

Обличчя

5 видів чаю, які зроблять твою шкіру здоровою та сяючою

Обличчя

Чарівна олія: вітамін Е для шкіри та способи його застосування

Тренди

Чому брендові джинси – це не просто тренд, а обов'язкова річ у гардеробі?

Обличчя

З доступного: як застосовувати обліпихову олію для обличчя?

Обличчя

Стерти з обличчя: 5 найкращих коректорів, які замаскують та вилікують прищі

Обличчя

Чи варто робити перманентний макіяж у 2025 році? Переваги та нюанси

Wellnes&travel

Слабке тазове дно: як розпізнати і що робити?

Обличчя

Ультразвукова чистка обличчя: всі запитання та відповіді про процедуру

Обличчя

ТОП-5 засобів від підліткових прищів

Тіло

Tattoo inspiration: стильні татуювання на стегні для дівчат

Тіло

Тільки спробуй: топ-5 найкращих домашніх антицелюлітних скрабів

Anti-age

Альтернатива ботоксу: 5 вправ для обличчя, які потрібно освоїти

Тренди

Топ-8 базових технік макіяжу, які легко освоїти самостійно