Між нами, дівчатами: 5 нових книжок про секс та тілесність

Тіло, почуття, пристрасть - теми, які завжди цікавлять і авторів, і читачів. Разом із національною книжковою платформою Yakaboo пропонуємо вам книжкові новинки різних жанрів про найпотаємніше.

Таємна пригода… Антологія української еротичної прози порубіжжя ХІХ–ХХ ст., упорядник Євген Плясецький

Береш цю книжку до рук - і вже починаєш відчувати насолоду. Для початку - естетичну: чуттєві ескізи з оголеної натури, незвичайна обкладинка з тканою текстурою й тисненням та шляхетний кремовий папір. А всередині - неабиякий сюрприз від наших шкільних класиків: Винниченко й Кобилянська, Франко та Коцюбинський, Підмогильний та Хоткевич розповідають про те, як кохалися українці сто років тому.

Таємна пригода… Антологія української еротичної прози порубіжжя ХІХ–ХХ ст., упорядник Євген Плясецький

Порубіжжя ХІХ–ХХ ст. в українській літературі стало кривавим і «розстріляним». Та попри це наші митці намагалися не лише крокувати в ногу із закордонними колегами, а й дуже часто становили авангард розвитку світових процесів.

Тіло, секс, шлюб. Історія інтимних стосунків в українських традиціях, Ірина Ігнатенко

Ідеалізоване зображення сім`ї та села, змальоване у класичних творах української літератури, створює у нашій уяві досить «платонічну» картину подружнього життя наших предків. Проте, виявляється, наші прабабусі і прадідусі любилися й до весілля, знали, як діяти, щоб не вагітніти, мали цілу низку обрядів та вірувань щодо всього, що стосувалося дитини та статевого життя. У своїй новій книжці етнологиня Ірина Ігнатенко розповідає історію інтимних стосунків в українських традиціях. Авторка описує тодішнє ставлення до власного тіла й тілесності, особливості весільних обрядів і контрацепції, пологи та заборони.

Тіло, секс, шлюб. Історія інтимних стосунків в українських традиціях, Ірина Ігнатенко

Ерос і Психея. Кохання і культура в Європі, Володимир Єрмоленко

Розумна книжка про еротизм в українській та європейській культурі читається як захопливий роман. Ви зустрінетеся з французькими, німецькими, італійськими, британськими, австрійськими та українськими текстами. Україн¬ські теми тут тісно сплетені з європейськими: автор не лише намагається поглянути на українських авторок та авторів (Марко Вовчок, Леся Україн¬ка, Володимир Винниченко, Юрій Косач) крізь загальноєвропейські теми, а також торкається європейських сюжетів (образ Мазепи в європейській літературі; творчість Захер-Мазоха), які безпосередньо зачіпають український ґрунт.

Ерос і Психея. Кохання і культура в Європі, Володимир Єрмоленко

Давайте поговоримо про ваш останній секс. Оголіть тіло, щоб розкрити душу, Єн Кернер

Від теорії - до практики. Що ви скажете про свій останній секс? Якщо ви бажаєте повернути щиру пристрасть у стосунки або нарешті знайти з партнером спільну мову у ліжку, ця книга сексолога та психотерапевта - для вас. Кернер проаналізує ваш статевий сценарій — початок, середину та кінцівку любовного акту. І допоможе зрозуміти, що у ньому пішло не так та як створити умови, в яких кожен з вас зможе отримати задоволення і розкритися по-справжньому. У цій книжці — відверто про усі можливі способи отримання задоволення. 

Давайте поговоримо про ваш останній секс. Оголіть тіло, щоб розкрити душу, Єн Кернер

Пастка пристрасті. Як її уникнути та здобути щастя в коханні, Дін Деліс, Кассандра Філліпс

Пристрасть - це не тільки про сексуальні стосунки, але й про почуття, а інколи і про відсутність взаємності у них. Нікому не хочеться побиватися за тим, хто лише дозволяє себе любити. Але як уникнути згубної пастки пристрасті? Автори цієї книжки готові допомогти. Хибні моделі поведінки, що створюють дисбаланс у стосунках, страх відмови, нерівність влади у взаєминах, тактика ревнощів, план створення «здорової дистанції», парадокс пошуку щастя в коханні — будь-яка з цих проблем пояснюється та вирішується. Поради авторів, перевірені часом і досвідом, допоможуть вам впоратися з труднощами, відновити баланс у стосунках, повернути пристрасть та романтичний запал.

Пастка пристрасті. Як її уникнути та здобути щастя в коханні, Дін Деліс, Кассандра Філліпс

Beauty Fresh

Тіло

Косметика REN Clean Skincare: філософія «чистого» догляду

Колекції

Вуличний стиль: головні тренди одягу «street style» цього сезону

Аромат

Dior по 600: як не купити підробки в інтернеті

Тіло

Лазерна епіляція: поради тим, хто йде на процедуру

Фітнес та дієти

Діставай кросівки: 5 причин почати бігати вечорами

Фітнес та дієти

Як схуднути за 5 днів: меню та правила дієти "Лісенка"

Події

Вітаємо у Барбі Ленді: дві українські премʼєри фільму «Барбі» відбулися у київських кінотеатрах

Фітнес та дієти

Рухлива зумба: найкращий танець для схуднення

Новинки

Справжні смарагди! «Кольорові» новинки від американського бренду Circadia презентовано Україні

Персони

20 найкращих цитат Коко Шанель про стиль і жіночу красу

Wellnes&travel

Все під контролем: 5 нових книжок, щоб керувати емоціями

Фітнес та дієти

Як їсти все і не набирати зайву вагу?

Beauty Book

Бензойна кислота у косметиці

Beauty Book

Софтнер

Beauty Book

Шиммер

Обличчя

Як застосовувати оливкову олію для обличчя