Майбутнє вже настало: Як штучний інтелект допомагає дослідити шкіру

Новітня технологія цифрового аналізу шкіри Nelly De Vuyst® вже в Україні.

Nelly De Vuyst® представляє Skin Analysis - унікальний революційний інструмент діагностики та аналізу шкіри. 

Створений за допомогою штучного інтелекту на основі наукових досліджень та розроблений у колаборації з дерматологами, технологія Skin Analysis - це новий рівень догляду за шкірою. 

Майбутнє вже настало

Skin Analysis, який відтепер доступний кожному - це зручність, а також можливість завдяки сучасним технологіям, мати доступ 24/7 до стану власної шкіри. Це ніби конс’єрж сервіс і в цьому є справжня революція. 

В першу чергу цифровий аналіз – це неодмінний помічник кожної жінки. Відтепер, для того щоб дізнатись стан шкіри «тут і зараз», не потрібно витрачати час на додаткову процедуру аналізу та діагностики шкіри і тим паче візит в клініку. В наш час, особливо в Україні, це вкрай важливо. Зробити аналіз шкіри можна в будь який момент і у будь якому місці. Потрібно лише гарне освітлення і наявність мобільного пристрою, - коментує Ірина Грибан, тренер Nelly De Vuyst®

Майбутнє вже настало

Skin Analysis - це також запорука вчасної профілакти, адже стан шкіри постійно змінюється від різних факторів впливу, як внутрішніх так і зовнішніх. Крім того, величезним тригером шкірних патологій є стрес. Отже, першим кроком до досягнення бездоганної шкіри є визначення її потреб.

Майбутнє вже настало

Технологія цифрового аналізу Nelly De Vuyst® фіксує всі показники по типу шкіри та естетичним особливостям, виявляє та аналізує сильні сторони шкіри за 12 метриками (такими як: біологічний та фактичний вік шкіри, тонкі лінії та зморшки, вік зони навколо очей, рівень зволоження, наявність пігментації та ін.), щоб надати вам найповніший аналіз та профіль Вашої шкіри.

Майбутнє вже настало

Розпочніть Skin Analysis, відскануйте QR-код за допомогою смартфону, зробіть селфі, дайте відповіді на кілька запитань і дотримуйтесь інструкцій на екрані. 

Ознайомтеся з результатами аналізу вашої шкіри та отримайте індивідуальні рекомендації засобів, розроблених відповідно до ваших потреб. 

Ми впевнені, що здоров‘я шкіри залежить від балансу мікробіому - міріади мікроорганізмів, які природно живуть на поверхні шкіри та в найбільших її шарах. З 1974 року Nelly De Vuyst® розробляє професійні засоби та програми домашнього догляду за найвищими стандартами якості Європейського Союзу - ECOCERT® COSMOS® Organic з єдиною метою - корекція патологій шкіри та відновлення здорового мікробіому,  - продовжує Ірина.

Майбутнє вже настало

Технологія цифрової діагностики та аналізу шкіри Skin Analysis – це беззаперечний доказ лідерства лабораторії Nelly De Vuyst® у найеффективніших сучасних розробках.

Nelly De Vuyst® - це преміальна мікробіом-френдлі космецевтика, найбезпечніший вибір сучасної еко-свідомої жінки. Виробляється у власній приватній лабораторії в Канаді, всі формули складаються з матеріалів найвищої якості.

Beauty Fresh

Події

Б’юті-сюрпризи та суцільний фан: ком’юніті MAKEUP Club відсвяткувало свій перший день народження

Фітнес та дієти

Додай до раціону: чим корисний волоський горіх для жінок?

Аромат

Приємний аромат дома: як його створити, не використовуючи аерозольні освіжувачі

Події

У Києві відбулася церемонія нагородження Всеукраїнської премії Тато року-2023. Хто переміг?

Події

Церемонія нагородження всеукраїнської премії «Тато року 2023» відбулася в теплій сімейній атмосфері

Тренди

Елементи одягу, які повинна мати у своєму гардеробі кожна жінка

Зірки

Оля Цибульська написала книгу «ЦвіТи. Як полюбити ту, що в дзеркалі» і саундтрек до неї

Події

Всеукраїнська Премія «Тато року» повертається! Підтримаємо наших тат-захисників

Тренди

«Ювелір Капітал»: стильні ювелірні прикраси зовсім поруч!

Тіло

Косметика REN Clean Skincare: філософія «чистого» догляду

Колекції

Вуличний стиль: головні тренди одягу «street style» цього сезону

Новинки

Між нами, дівчатами: 5 нових книжок про секс та тілесність

Аромат

Dior по 600: як не купити підробки в інтернеті

Тіло

Лазерна епіляція: поради тим, хто йде на процедуру

Фітнес та дієти

Діставай кросівки: 5 причин почати бігати вечорами

Фітнес та дієти

Як схуднути за 5 днів: меню та правила дієти "Лісенка"