Fashion Globus Ukraine – перший центр українських дизайнерів

1 жовтня 2014 у самому «серці» країни на Майдані Незалежності в ТВК «ГЛОБУС» відкриває свої двері центр дизайнерського мистецтва «FASHION GLOBUS UKRAINE» та найбільший в Україні магазин українських дизайнерів.

В такий важкий для нашої країни час дизайнери з усіх регіонів України об’єднались, щоб уособити єдність та суверенність держави та створити джерело волонтерської допомоги українському суспільству - 20% від прибутку центру на магазину завжди буде направлятися на підтримку українського суспільства – а саме зараз кошти будуть перераховуватися на потреби українських військових, що захищають нашу державу у АТО через волонтерську організацію «Л. Краснопольський». Цей проект створено під патронатом конфедерації дизайнерів та Міністерства Культури України.

Fashion Globus Ukraine – перший центр українських дизайнерів

Зараз учасниками центру стали понад 30 талановитих дизайнерів та митців з усіх  регіонів України і заплановано, що кількість учасників буде постійно зростати, бо центр запрошує приєднуватися до цієї ініціативи молодих дизайнерів та представників творчих мануфактур.

Fashion Globus Ukraine – перший центр українських дизайнерів «FASHION GLOBUS UKRAINE» подарував можливість зустріти багато яскравих особистостей – людей, які роблять цей світ кращим та вчать тому, що людина може зробити для своєї країни. Так, наприклад, місто Донецьк представляє дизайнер Арье –Лейб Краснопольський, який був в полоні в ДНР, тому що шив форму для національної гвардії України. Волонтерська допомога від роботи центру та магазину буде йти саме на волонтерську організацію яку він очолює.

Створення унікальної  постійно діючої площадки дизайнерів буде сприяти популяризації вітчизняної моди та підтримці українських творчих мануфактур. У центрі завжди будуть представлені найкращі роботи  українського дизайнерського мистецтва з усіх областей України. На постійній основі кожної неділі будуть проводитися:

• Майстер-класи стилістів одягу
• Творчі зустрічі за участю дизайнерів
• Цікаві творчі заходи

Особливістю магазину є те, що кожний покупець зможе знайти в ньому щось для себе, незалежно від статі, віку, розміру, стилю та бюджету покупки.  Відвідування центру буде занесено з початку листопада 2014 р. в екскурсійну програму для іноземних туристів.    
Двері центру та магазину відчинені для усіх бажаючих кожного дня з 10 до 22 год.

Ми віримо у майбутнє України та вважаємо, що без гідного розвитку культури - немає гідного суспільства.

З повагою,
Голда Виноградська
Віце - президент конфедерації дизайнерів  України

Новости партнеров

Загрузка...

Beauty Fresh