Влітку ми писали, що обрізати чубчик до середини жовтня немає сенсу – це марнування часу та сил. Крім того, це небезпечно для нервів: через спеку волосся прилипало б до обличчя, дратуючи тебе й твою шкіру. Косметика, шкірний жир, піт і бруд із волосся могли б забити пори, і ти б усе літо ходила з прищами. Ох, як важко було переконати себе, що така стрижка на літо недоцільна. Як нелегко.
Але от середина жовтня настала, і ми вже написали не одну статтю про модні чубчики. Тож радимо звернути на них увагу. По-перше, тому що стрижки з чубчиком восени 2018 року – на піку популярності. По-друге, тому що з чубчиком будь-який головний убір виглядає значно стильніше.
Проте, перш ніж робити щось, про що ти можеш пошкодувати, тобі знадобляться кілька порад щодо догляду за чубчиком. Якщо не приділяти уваги догляду за волоссям із цим особливим елементом, ти 100% пошкодуєш, адже чубчик перетвориться на клоччя.
Перед тим як перейти до порад із догляду, маємо ще одну рекомендацію: якщо ти тільки розглядаєш варіант зміни іміджу, краще вибери дату походу до салону за місячним календарем стрижок на жовтень.
Все, тепер до правил догляду за чубчиком.
Привчайся до щоденного миття
Миття голови окремо від тіла? О, дівчата пішли далі – вони миють чубчик окремо від решти волосся. Це єдине правильне рішення. Навіть якщо ти не будеш мити решту волосся щодня, чубчику це просто необхідно, особливо якщо ти користуєшся косметикою або носиш шапки. Використовуй зовсім крихітну краплю шампуню й добре промивай волосся. Чистий чубчик – гарний чубчик.
Лікувальний засіб для очищення обличчя
Навіть якщо ти митимеш чубчик щодня, потрібно буде ретельніше очищати обличчя. Найкращим вибором буде засіб для очищення від прищів або хороший тонік із гліколевою кислотою. Його потрібно використовувати трохи частіше, щоб протирати лоб. Очевидно.
Затискачі для волосся, пов’язки, шпильки
Щоб прибрати волосся з обличчя, коли ти миєш чубчик окремо від волосся, тобі знадобиться цілий арсенал шпильок або спеціальна спа-пов’язка. Якщо ти часто робиш маски для обличчя, у тебе вже є така пов’язка.
Також шпильки стануть у пригоді, якщо чубчик тобі набридне. Або коли ти нарешті вирішиш повністю відмовитися від чубчика й "відпускатимеш" його.
Засоби для догляду за обличчям без олій (oil-free)
Причому тут засоби для догляду за обличчям до догляду за чубчиком? А ось причому: твоє волосся неминуче торкатиметься обличчя, тож бажано, щоб на ньому не було нічого жирного. Тому переконайся, що твої маски, сироватки, зволожувальні креми, сонцезахисні засоби, тональний крем не є комедогенними та не містять олій.
Фен із холодним повітрям
Тож, ми вже з’ясували, що тобі доведеться частіше мити чубчик, а значить, і частіше його сушити. Щоб не пересушити шкіру голови та обличчя гарячим повітрям, використовуй холодний режим. Чубчик легкий, тому не хвилюйся, що укладання займе багато часу.
Гарний перукар і твої власні ножиці
Знайти людину, яка постриже чубчик так, як ти насправді хочеш, щоб він тобі реально пасував і виглядав стильно, – майже неможливо. А підтримувати чубчик у гарному стані – задача ще складніша. Погодься, ти не зможеш записуватися до салону кожного разу, як чубчик почне лізти тобі в очі (а це буває щотижня).
У нас є рішення: після того як знайдеш гарного стиліста, інвестуй у власні ножиці, щоб ти могла підстригати відросле волосся самостійно. Багато стилістів рекомендують стригти чубчик… раз на три дні.
Ну, ми тебе попереджали, що чубчики – це справжній головний біль.