Блиск і об’єм: як правильно використовувати бальзам для волосся

Роби так, і твоє волосся стане сяючим і слухняним, як шовк.

Проблема більшості кондиціонерів і бальзамів для волосся в тому, що вони обтяжують пасма, роблять зачіску плоскою. До того ж вони можуть стимулювати сальні залози виділяти більше жиру, через що до вечора доводиться наносити тонни сухого шампуню. Такі проблеми можуть виникнути навіть при використанні найдорожчих бальзамів для волосся. У чому причина? У неправильному застосуванні продукту. Якщо тебе цікавить, як відростити волосся, позбутися лупи, зробити локони об’ємними, блискучими та міцними, ти повинна знати, як правильно користуватися бальзамом для волосся. Є лише три правила, але вони дуже важливі для догляду за волоссям. Зміни свій підхід до догляду, і ти побачиш, що твоє волосся стане здоровішим.

Як використовувати бальзам для волосся? Просто дотримуйся цих правил.

Зроби правильний вибір

Бальзам для волосся — один із головних засобів у догляді за зачіскою. Функція шампуню — змивати бруд і зайвий жир, і нічого більше. Він навіть не проникає всередину волосини. Тому багато трихологів кажуть, що шампунь не такий важливий. А ось кондиціонер або бальзам — це must-have. Його потрібно вибирати не за упаковкою, назвою бренду чи порадою подруги, а за потребами твого волосся.

как использовать бальзам для волос

Звертай увагу на склад. По-перше, у бальзамі не повинно бути силікону, адже він закупорює пори шкіри голови, спричиняючи серйозні косметичні проблеми. Силікон також обтяжує пасма й може призвести до їх злипання. Краще вибирати засоби з протеїнами, рослинними екстрактами, вітамінами та мінералами, які доглядатимуть за волоссям навіть після змивання, адже вони проникають у волосину, а не залишаються на її поверхні. Склад інгредієнтів не повинен бути надто довгим.

Читайте також

Знову в моді: кому підходить і як обрати рудий відтінок волосся?

На кожному засобі зазвичай зазначено, для якого типу волосся він призначений, тому звертай увагу й на цей фактор. Дівчатам із прямим і негустим волоссям не потрібен бальзам для полегшення розчісування, адже він може зменшити об’єм зачіски, якого й так небагато.

Правильно нанось бальзам

Як можна наносити його неправильно? — подумаєш ти. Але є випадки, коли дівчата миють волосся лише бальзамом (так, я знаю одну таку). А яка схема миття волосся у більшості? Шампунь — змити — бальзам — змити. І це головна помилка.

бальзам для волос

Виправити її дуже просто. Спочатку вимий голову шампунем, потім нанеси бальзам на кілька хвилин, змий водою і знову використовуй шампунь, але лише на корені волосся. Не хвилюйся, ти не змиєш засіб, адже всі необхідні речовини вже проникли у волосину. Ти лише змиєш зайвий бальзам із шкіри голови. Це запобігатиме закупорюванню пор і обтяженню локонів. Пасма стануть об’ємними, слухняними й блискучими. І жодного жирного блиску до вечора.

Пам’ятай, у жодному разі не можна наносити бальзами та кондиціонери на корені волосся, це зашкодить здоров’ю локонів і шкіри голови.

Ця схема не підходить для незмивних бальзамів для волосся. Їх потрібно просто нанести після шампуню на всю довжину, уникаючи коренів. Оптимальна кількість для волосся середньої довжини — трохи менше столової ложки.

Читайте також

Краще за нарощування: як використовувати касторову олію для росту вій

Слідкуй за температурою

Після того, як ти нанесла бальзам і добре розподілила його між пасмами, залиш продукт на волоссі на 3-4 хвилини, навіть якщо вказано, що його можна змивати одразу. Потім обов’язково промий волосся прохолодною водою, ретельно видаляючи засіб із пасм. Холодна вода "запечатає" вологу та корисні речовини всередині волосини, щоб ти не змила їх із шампунем. До речі, друге полоскання шампунем також варто робити ледь теплою водою.

Найсміливіші дівчата наважуються на контрастний душ. Вважається, що від холодної води локони стають більш блискучими та легкими.

Beauty Fresh

Події

Жіночий бранч премії «Жінка України»: простір сили, мрій та синергії

Тіло

Лімфодренажний масаж: техніка, користь і секрет краси

Обличчя

Купероз на обличчі: як розпізнати, лікувати та позбутися судинної сітки

Beauty Book

Міцелярна вода

Тіло

Постакне: як позбутися плям, рубців і шрамів після прищів

Тіло

Як доглядати за жирною шкірою: поради, помилки та найкращі засоби

Тіло

Як визначити тип шкіри та підібрати правильний догляд

Нігті

Види нарощування нігтів: яке нарощування краще обрати та чим вони відрізняються

Обличчя

Краса з науковим підходом: чим дивує нова сироватка з вітаміном С від Medik8

Beauty Book

Подологія

Нігті

Зміцнення нігтів: як зробити нігті міцними в домашніх умовах та салоні

Обличчя

Види макіяжу: тренди, техніки та поради візажистів

Нігті

Базове покриття для нігтів: як вибрати, які бувають види та як правильно наносити

Очі

Чим змивати водостійку туш: ефективні засоби, поради та догляд за віями

Новинки

Джусі Фіз від KIKO Milano - ваш італійський аперитив краси цього літа

Wellnes&travel

Як підсушити тіло: покроковий гайд для дівчат без шкоди для здоров’я