Рівний тон: 6 причин додати олію шипшини до свого догляду за шкірою

Чи справді це чудо-олія для бездоганної шкіри? Ми знаємо відповідь.

Ще досі замінюєш усі свої косметичні засоби кокосовою олією, але обличчя ніяк не стає порцеляновим? Готова спробувати щось нове? Якщо ти такий самий б’юті-джанкі, як ми, то точно знаєш, що косметичні олії — твій найкращий друг. Що ж, ми вирішили розповісти тобі ще про один дивовижний засіб — олію шипшини.

Олію шипшини (rosehip oil) отримують із насіння кущів чайної троянди. Вона містить потужні антиоксиданти, масу вітамінів і незамінних жирних кислот, які творять дива з твоїм обличчям. Це секретний засіб краси з Чилі став популярним після того, як екс-ангел Victoria’s Secret Міранда Керр розповіла, що регулярно використовує олію шипшини, щоб запобігти передчасному старінню.

Як і більшість косметичних засобів та процедур, олія шипшини може не підійти всім, але вона, безумовно, має безліч переваг для шкіри. І якщо вона тобі підходить так само, як Міранді Керр, то тобі пощастило. Ось які переваги для шкіри обличчя дає олія шипшини.

Зволожує

Олія шипшини може стати чудовою альтернативою зволожувальним сироваткам. У ній міститься багато поживних жирних кислот, які разом із водою є основними інгредієнтами більшості зволожувальних засобів. Але не замінюй нею свій крем, а правильно поєднуй продукти: спочатку засоби на водній основі, потім олію. Це допоможе «запечатати» вологу в шкірі.

масло шиповника для лица

Розгладжує зморшки

Олія шипшини багата на косметично корисні речовини, такі як протизапальні жирні кислоти та вітаміни А і С. Ці інгредієнти дозволяють олії захищати шкіру від перших ознак старіння і пігментації. Вони зволожують шкіру, відновлюють пошкоджені клітини, а також забезпечують потужний антиоксидантний захист. При цьому на відміну від традиційної кокосової олії, після нанесення олії шипшини не залишається жирного відчуття. Косметична олія швидко вбирається, залишаючи поверхню шкіри сухою.

Читайте також

Як швидко прибрати набряки під очима вранці: 4 способи

Освітлює і звужує пори

Окей, це не найкращий варіант для тих, хто любить солярій або автозагар. Але інгредієнти із в’яжучими властивостями в олії шипшини допомагають звузити пори та освітлити шкіру. Тому не бійся додати засіб до своєї рутини, навіть якщо у тебе жирна шкіра. Почни з невеликої кількості: нанеси кілька крапель на очищену шкіру перед сном легкими поплескувальними рухами. Зранку ти помітиш, що шкіра стала не світлішою, а яскравішою.

масло шиповника в косметологии

Вирівнює тон обличчя

Супермодель Міранда Керр стверджує, що олія шипшини, яку вона використовує щовечора, допомагає їй зберігати шкіру красивою та бездоганною. Якщо ти давно намагаєшся вирівняти тон шкіри або у тебе є червоні плями, що викликають відчай, скористайся цим засобом. Олія шипшини багата на вітаміни, корисні для чутливої шкіри. Вона допомагає впоратися з подразненням, заспокоює шкіру та очищає стінки пор. Завдяки цьому тон обличчя поступово вирівнюється. Головне — використовуй олію регулярно, хоча б раз на день.

Читайте також

Під забороною: які олії не можна використовувати для шкіри обличчя?

Зміцнює шкіру

Олія шипшини може допомогти шкірі відновити її еластичність. Якщо ти помітила незначне провисання, це саме те, що потрібно. Нанось кілька крапель на обличчя зранку та перед сном, щоб запобігти ознакам передчасного старіння.

Запобігає акне та усуває шрами

Подумай про те, щоб додати олію шипшини до своєї рутини, якщо твоя шкіра схильна до акне або ти хочеш позбутися шрамів після висипань. Це може бути суха косметична олія або очищувальні засоби на її основі. Як і морська сіль, олія шипшини очищає пори та запобігає появі акне. Але будь обережна: якщо у тебе є активні висипання, краще уникати олій, адже вони можуть погіршити ситуацію.

Як ми писали вище, протизапальні жирні кислоти та вітаміни А і С роблять олію шипшини ідеальним рішенням для видалення шрамів і слідів від акне. Засіб допомагає боротися з гіперпігментацією шкіри, а також потенційно зменшує появу тонких зморшок і навіть розтяжок.

Beauty Fresh

Очі

Чим змивати водостійку туш: ефективні засоби, поради та догляд за віями

Новинки

Джусі Фіз від KIKO Milano - ваш італійський аперитив краси цього літа

Wellnes&travel

Як підсушити тіло: покроковий гайд для дівчат без шкоди для здоров’я

Обличчя

Етапи очищення шкіри: як правильно очищувати обличчя – гід із порадами косметолога

Тіло

Щоденна гігієна тіла та інтимний догляд: правила для сучасної жінки

Обличчя

Як доглядати за шкірою навколо очей: поради для тих, хто хоче виглядати свіжо

Персони

Поради молодим дизайнерам: досвід Олени Бут, дизайнерки, яка представляє Україну на подіумах світу

Нігті

Види покриття для нігтів: як вибрати своє і не зіпсувати нігті

Події

Церемонія нагородження премії «Жінка України 2025»: жінки, які змінюють країну

Обличчя

Як правильно змивати макіяж: топ засобів, етапи очищення та поради косметолога

Нігті

Як користуватися ремувером для кутикули вдома: покрокова інструкція та поради

Нігті

Лікувальне покриття для нігтів: як вибрати та правильно використовувати

Тіло

Парафінотерапія рук: що це, як проходить процедура і чому її варто спробувати

Beauty Book

База для нігтів

Beauty Book

Кушон

Події

Національна премія «Жінка України 2025»: коли твій голос – це визнання і вдячність