Як кисломолочні продукти впливають на утворення целюліту?
Насправді дієтологи погоджуються з тим, що кисломолочна продукція негативно впливає на стан шкіри. Вона сприяє утворенню жирових шарів, хоча, очевидно, це не єдина причина появи целюліту.
У молоці, творозі та кефірі міститься високий відсоток білка, який необхідний для нормального функціонування організму. Однак з віком ферменти, відповідальні за засвоєння цих білків, працюють гірше, що призводить до розвитку непереносимості кисломолочної продукції.
Поява целюліту від кисломолочних продуктів частково пов’язана з їх високою жирністю. Найбільшу жирність має сир, тому не варто захоплюватися ним. Споживайте знежирені йогурти, творог та молоко.
Механізм дії
Ми з’ясували, що кисломолочні продукти дійсно можуть сприяти появі «апельсинової кірки». Але як і чому це відбувається? Молоко містить білок казеїн, який викликає набряклість та запалення. А «апельсинова кірка» утворюється саме на тлі затримки рідини в організмі та запалення жирових шарів. Надмірне споживання молочної продукції може призвести не лише до ямок і горбків на шкірі, а й до ожиріння.
Найбільше казеїну міститься в молоці, тому його слід пити не більше двох склянок на добу. Але щоб запобігти розвитку целюліту від молочних продуктів, слід переконатися в їхній переносимості організмом. Це легко визначити: якщо після їх вживання виникає легка слабкість, порушується робота органів травлення, закладає ніс або з’являється дискомфорт у колінних суглобах, варто відмовитися від кисломолочної продукції.
Як уникнути целюліту?
Для запобігання целюліту споживайте нежирне молоко, бажано у першій половині дня, коли їжа засвоюється краще.