Ніяких зморшок: 7 головних правил догляду за обличчям після 30

Місія — зберегти молодість!

Тобі 30, але тебе все ще просять показати паспорт при покупці вина? Немає причин засмучуватись! Це означає, що ти правильно доглядала за своєю шкірою. Але, щоб і надалі виглядати молодо та не отримати ознаки передчасного старіння, варто переглянути свої ритуали з догляду за обличчям.  

Догляд за обличчям після 30 поки що не так сильно відрізняється від процедур для дівчат 25+, але статистика показує, що більшість дівчат нехтують навіть цим мінімумом. У 20 це ще простимо, але у 30 — загрожує неприємними наслідками.  

как ухаживать за лицом после 30

Отже, ось вони — 7 правил догляду за шкірою після 30.  

Правильний сон  

Так, просто сон. Ці 8 годин «сну краси» дуже важливі, щоб зранку у тебе не було набряків на обличчі та темних кругів під очима. А ще це чудовий спосіб боротися зі стресом. Ще один важливий момент: спати потрібно на шовкових наволочках. Діви Золотого віку Голлівуду завжди так робили, адже шовк — гіпоалергенний матеріал, на якому не «затримуються» бактерії, тому ймовірність появи прищиків зранку значно зменшується. Спи на шовковій наволочці, щоб на шкірі не з'являлися зморшки від подушки.  

Читайте також

Як використовувати алое для обличчя в домашніх умовах

Умивайся правильно  

Якщо у 20 ти могла собі дозволити цілий день ходити в макіяжі та не змивати його на ніч (хоча ми це й не схвалюємо), то у 30 це загрожує не лише прищами, але й серйозними зморшками. Багато дівчат зараз користуються серветками для зняття макіяжу, які просякнуті спеціальним лосьйоном або міцелярною водою. Так, засіб популярний, але він не такий вже безпечний для шкіри. Серветки для демакіяжу зневоднюють і розносять бруд та жир по твоєму обличчю. Не кажучи вже про те, що вони дійсно не виконують свою роботу з очищення шкіри. Замість них обери м’який очищувальний лосьйон або гель без сульфатів. Стеж за тим, щоб рушник, яким ти витираєш шкіру, завжди був чистим. Для обличчя зараз є набори м’яких бавовняних рушників, які складаються із 7 штук, щоб кожного дня у тебе був новий. Чиста шкіра — це здорова шкіра. Будь дуже уважна до того, щоб ретельно видаляти косметику, бруд та бактерії.

уход за кожей лица после 30

Крем для контуру очей — must-have  

Зважаючи на те, що область навколо очей майже не має сальних залоз і є першою зоною обличчя, на якій з'являються мімічні зморшки, захищати її потрібно особливо ретельно. Але це не означає, що ти повинна наносити величезну кількість крему на всю зону під очима. Крем для шкіри навколо очей слід наносити лише на орбітальну кістку навколо очей — від спинки носа до верхівки вилиці. Якщо продукт буде занадто близько до лінії вій, мікроскопічна кількість крему може осідати на слизову, коли ти почнеш моргати. Це може викликати не тільки подразнення та набряклість, але й випадіння вій.  

Почни використовувати ретинол  

У твої 30 важливо почати використовувати антивікові продукти. Окрім сонцезахисного крему, найкращим перевіреним десятиліттями інгредієнтом для розгладження текстури шкіри та зменшення перших ліній, зморшок і пор є ретинол або ретиноїди, подібні до Retin-A. Це одна з форм вітаміну А, яка відмінно засвоюється шкірою. У 30 років почни використовувати засоби з невеликою концентрацією ретинолу (1%). Нанось його три або чотири рази на тиждень, на ніч. Після використання низькоконцентрованого засобу протягом шести-дев’яти місяців можеш перейти до ретиноїдів із більшою концентрацією. Якщо в перші дні з’явиться почервоніння, це нормально — шкіра адаптується. Але якщо подразнення триватиме більше двох тижнів, від засобу слід відмовитися.  

Читайте також

Завтра ти дізнаєшся: чи дійсно необхідно вмивати обличчя вранці?

Заміни скраби на хімічний пілінг  

Не лякайся слова «хімічний» — йдеться про м’які кислотні пілінги, які можна використовувати вдома. У 30 років настає час посилити режим ексфоліації. Тепер мова йде про підвищення метаболізму клітин, і пілінг дійсно потрібно робити двічі на тиждень, щоб шкіра була свіжою і сяючою. Нанесення кислот на шкіру може здаватися не дуже привабливою ідеєю. Але м’який хімічний пілінг нормалізує захисний бар’єр шкіри та сприяє виробленню природної вологи.  

уход за лицом после 30 советы

Розділяй догляд на денний і нічний  

Багато молодих дівчат не дуже звертають увагу на денний і нічний крем. Але навіть якщо бренд один, склад і консистенція продуктів для ранкового та вечірнього догляду різняться. Ранковий догляд має акцентуватися на зволоженні та захисті, тому основні засоби — тонік, зволожувальний крем і сонцезахисний засіб. Увечері слід зосередитися на омолодженні. На ніч твої must-have — тонік, засоби з ретинолом (3-4 рази на тиждень), пептиди та кислотний пілінг (2 рази на тиждень), а також нічний крем і крем для контуру очей.  

Використовуй корисний для шкіри макіяж  

Багато жінок уникають щоденного макіяжу, щоб «дати шкірі дихати». Але косметологи кажуть, що правильний макіяж може дійсно захищати шкіру. УФ-промені є причиною передчасного старіння, але більшість людей не наносять достатньої кількості сонцезахисного крему. Тому варто додати захист за допомогою макіяжу. Якщо ти думаєш, що щоденне використання тонального засобу забиває пори, ти помиляєшся. Поки ти використовуєш макіяж, який підходить для твого типу шкіри, проблем не буде. Для ще більшого захисту обирай легкі тональні засоби з SPF.  

Читайте також

Ідеальний та бюджетний літній догляд: 10 огіркових масок для обличчя

Beauty Fresh

Обличчя

Як використовувати алое для обличчя в домашніх умовах

Тіло

Як прибрати целюліт на ногах: керівництво від А до Я

Обличчя

Завтра ти дізнаєшся: чи дійсно необхідно вмивати обличчя вранці?

Обличчя

Ідеальний та бюджетний літній догляд: 10 огіркових масок для обличчя

Аромат

MAKEUP представив новинку від Adidas: 6 нових ароматів, що змінюють настрій

Обличчя

Органіка, та й тільки: найкращі домашні скраби для обличчя за типом шкіри

Аромат

Дорогоцінні аромати: 10 найдорожчих парфумів у світі

Здорове харчування

Меню на 1500 ккал: простий і смачний раціон на тиждень

Фітнес та дієти

Прибираємо «вушка»: ефективні вправи для внутрішньої сторони стегна

Нігті

Не ростуть нігті: у чому причина і як вирішити проблему?

Очі

Як відростити брови: лайфхаки редакції, які дійсно працюють

Події

«Бути героїнею свого життя» – як пройшов бранч з відомими українськими акторками

Фітнес та дієти

4 причини додати корицю з лимоном до свого раціону

Фітнес та дієти

Міфи чи правда: Чи впливають кисломолочні продукти на утворення целюліту?

Догляд за волоссям

Ботокс для волосся: все, що потрібно знати про диво-процедуру

Фітнес та дієти

Їж і худни: топ-7 хитрощів правильного харчування для схуднення