Вправи для плеч допомагають буквально створити красиву лінію плеч, зробити ключиці більш помітними, а зону декольте – підтягнутою. Крім того, вони допомагають впоратися з болями в спині (через втому, а не через травми). Ось найкращі та базові вправи для плечей, які допоможуть схуднути в руках.
"Арні"
Усі пам’ятають ці епічні кадри, де Арнольд Шварценеггер піднімає гантелі на конкурсі бодібілдерів? Так чи інакше, такі вправи для плечей з гантелями допомагають ефективно та швидко спалювати жир у зоні передпліч.
Як виконувати: тримай пару гантелей «по швах» на рівні стегон, долоні спрямовані до тебе. Підніми руки з гантелями до рівня плечей і розведи їх у сторони. Повернися до початкового положення. Виконай 3 підходи по 15–20 повторень.
Підйоми рук
Вправи для схуднення, як ця, допомагають покращити форму рук. Цей рух в першу чергу опрацьовує передню дельтоподібну м'язу, що знаходиться на передній частині плеча.
Як виконувати: Візьми гантелі, тримай лікті прямими, підніми руки до висоти плечей. Потім повільно підніми одну руку вище голови, поверни в початкове положення. Далі підніми другу руку та опусти її назад. Виконай 3 підходи по 15 повторень на кожну руку.
Кругові підйоми гантелей над головою
Це найкраща вправа для плечей, адже вона задіює всі м'язи плечей і рук, а також прес, поперек і спину.
Як виконувати: Сядь на лаву і візьми гантелі. Підніми руки перед собою над головою, як показано на зображенні. Потім зігни руки в ліктях і поверни гантелі в початкове положення.
Як виконувати: Візьми важкий диск двома руками, підніми до рівня плечей і тримай перед собою. Поверни диск в одну сторону, потім в іншу і плавно опусти вниз. Виконай 3 підходи по 20 повторень.
Махи
Ця вправа допоможе позбутися жиру в зоні грудного відділу спини, а також підкачати руки.
Як виконувати: Стань у стійку, злегка зігнувши коліна. Візьми по гантелі в кожну руку. Одночасно підніми руки до рівня плечей, розводячи їх в сторони. Виконай 3 підходи по 20 повторень.
З цими вправами ти швидко приведеш себе у форму. Але не варто виконувати їх щодня – м'язам потрібен відпочинок і відновлення. Оптимальна схема – через день.