Чи варто робити перманентний макіяж у 2025 році? Переваги та нюанси

Сучасний перманентний макіяж — це натуральні відтінки, ідеальна форма та безпечне виведення пігменту без небажаних змін кольору!

Анна Конова
Майстер перманентного макіяжу

Напевно, кожна дівчина у своєму житті хоч раз замислювалася: «А чи не зробити мені перманентний макіяж? Це ж так зручно! У мене вже буде форма брів, колір губ, стрілочки! Зранку вмилася – і вже доглянута. Краса!»

Потім щось відволікло. Час минав. Подруги вже зробили, і через деякий час тобі часто переставав подобатися їхній результат. Особливо коли бачила знайомих чи просто жінок на вулиці з сіруватими бровами не дуже вдалих форм, то думала: як добре, що не зробила!

Або ж ти все-таки зробила ПМ. Спочатку була дуже задоволена, але тепер хочеться чогось іншого?

А зараз уяви собі перманентний макіяж ідеальної форми, який не змінює колір із часом і повністю виходить зі шкіри через 1,5–2 роки! Хочеш – оновлюєш, не хочеш – він самостійно поступово розчиняється. Казка, скажете?..

А ось і ні! Це ВЖЕ реальність! Брови, які спочатку виглядають дуже натурально, як свої, і поступово світлішають. Соковиті вуста кольору baby lips, з якими виглядаєш молодшою та здоровішою, колір яких теж можна змінити через 1,5–2 роки або зовсім нічого не робити – і все само зникне. Це колись була мрія, а зараз – уже доступна розкіш!

Чому ж частіше ми бачимо лише не дуже коректні результати ПМ?

Тому що гарний ПМ ми просто не помічаємо – настільки легко та природно він виглядає! А ще тому, що власниці старого ПМ нічого не роблять, аби покращити ситуацію. Але про це згодом.

перманентний макіяж

Що змінилося за останні роки і як це вплинуло на результати сучасного перманентного макіяжу?

Я в професії майстра ПМ уже 9 років. Тому мені вдалося самостійно дослідити всі зміни. Результат після процедури залежить від техніки майстра та фарб, які він використовує. Раніше в арсеналі майстрів не було таких досконалих фарб, як сьогодні. Наприклад, сіруватий відтінок з’являється при використанні гібридного типу фарб. Не секрет, що коричневий колір виходить при поєднанні чорного, червоного та жовтого у різних пропорціях для кожного відтінку. У гібридних фарбах червоний та жовтий менш стабільні, ніж чорний, і шкіра з часом виводить їх швидше. Саме тому залишається більше чорного – і в результаті утворюється сіруватий відтінок.

Читайте також

Топ-8 базових технік макіяжу, які легко освоїти самостійно

В останні роки виробники врахували ці недоліки й створили пігменти нового покоління, які майже не переходять у небажані відтінки та мають такий склад, що шкіра їх виводить самостійно без будь-яких втручань! Уявляєте, наскільки наука зробила крок уперед за якихось 3–4 роки! Це – дивовижно! І все це для нашої з вами краси, щастя та комфорту!

Тобто – ТАК! Наприклад, ти робиш брови, ходиш із ними рік-півтора-два – і їх нема! А потім вирішуєш, чи будеш оновлювати, чи залишишся зі своїми, як є. Це дуже сучасно, адже приблизно кожні 2 роки змінюються тренди – і на одяг, і на макіяж, і на зачіски. І тепер ми можемо так само робити з перманентом! Такого ще не було! Тепер перманент брів можна порівняти з довготривалим фарбуванням – і за легким красивим ефектом, і за можливістю змінювати форму та колір без видалення.

перманентний макіяж

Якщо ти зробила перманент кілька років тому і зараз він уже не того відтінку чи форми, як би тобі хотілося, що робити?

Є відповідь! Перманент і видалення – це дві процедури, які «ходять за ручку разом», так би мовити. Це як олівець і ластик. Саме для цього були створені неодимовий лазер та ремувери. І я прошу вас – не треба читати страшилки в інтернеті про це. Кваліфіковані майстри виконують ці процедури без небажаних наслідків. Особисто я роблю собі ПМ із 2014 року і вже двічі видаляла його лазером – жива, а брови на місці. І у вас теж усе буде добре! Для гарного нового перманенту спочатку потрібно позбутися старого, вже неактуального, іншого шляху немає. Зараз – час легкості, натуральних відтінків та доглянутості!

В кінці можу додати свій лайфгак. Можна довго думати, боятися, сумніватися та нічого не робити. Але це не додає сил, впевненості й відчуття повноти життя. Я завжди намагаюся думати, що у Всесвіті все створено для нашого кращого життя! Коли ми так вважаємо – так і трапляється! Страхи зникають, і все відбувається якнайкраще!

І вам того бажаю!

Читайте також

Сама ніжність: як зробити японський макіяж і на що звернути увагу?

Beauty Fresh

Обличчя

Як вибрати догляд за шкірою обличчя відповідно до її типу

Тіло

Що таке депіляція: види, переваги та як обрати найкращий метод

Beauty Book

Фольга для нігтів

Тіло

Коли і як наносити SPF: прості правила щоденного захисту шкіри

Нігті

Що потрібно для нарощування нігтів: повний гід для новачків

Обличчя

Догляд за шкірою обличчя для чоловіків: як правильно доглядати та які засоби обрати

Події

Жіночий бранч премії «Жінка України»: простір сили, мрій та синергії

Тіло

Лімфодренажний масаж: техніка, користь і секрет краси

Обличчя

Купероз на обличчі: як розпізнати, лікувати та позбутися судинної сітки

Beauty Book

Міцелярна вода

Тіло

Постакне: як позбутися плям, рубців і шрамів після прищів

Тіло

Як доглядати за жирною шкірою: поради, помилки та найкращі засоби

Тіло

Як визначити тип шкіри та підібрати правильний догляд

Нігті

Види нарощування нігтів: яке нарощування краще обрати та чим вони відрізняються

Обличчя

Краса з науковим підходом: чим дивує нова сироватка з вітаміном С від Medik8

Beauty Book

Подологія