Звузити, вкоротити, вирівняти, а іноді навіть трохи розширити в потрібних місцях – усе це можна зробити не хірургічним шляхом, а за допомогою макіяжу. Для цього тобі знадобляться лише матовий контуринг-засіб, пухнаста кисть (або спонж, якщо засіб кремовий) і хайлайтер.
Чого не варто робити, щоб зменшити ніс макіяжем
У контурингу носа, так само як і обличчя загалом, важливо враховувати індивідуальні особливості його будови. У більшості інструкцій показують одну й ту саму схему – малюють своєрідну «петлю» від основи лівої брови через кінчик носа до основи правої. Але така техніка майже нікому не підходить: ніс вона, дійсно, робить тоншим, проте контуринг буде надто помітним, оскільки не повторює анатомічні лінії обличчя.
Замість цього професійні візажисти використовують іншу, універсальну схему контурингу носа, яка підходить для будь-якої форми. Потім, залежно від особливостей носа, правильно наноситься хайлайтер.
Як зменшити ніс за допомогою макіяжу
Перш ніж переходити до контурингу, обов’язково нанеси тональний засіб – це запобігатиме ефекту «брудного» макіяжу. Якщо користуєшся пудровим скульптором, попередньо припудри ніс. Якщо ж використовуєш кремовий засіб – пудру не застосовуй.
Важливо: завжди обирай холодні відтінки, адже ми створюємо саме тіньову корекцію. А де ти бачила помаранчеві тіні, окрім як на картинах Енді Воргола?
Отже, техніка контурингу носа виглядає так:
- Нанеси на ніс тональний засіб і зафіксуй пудрою (дивись вказівку вище).
- Нанеси скульптор на бокові частини носа – від брови до початку крила носа. Не повторюй природний рельєф, щоб не підкреслити горбинку. Замість цього проведи прямі лінії вздовж «спинки» носа.
- Для цього краще використовувати мінімальну кількість продукту на пухнастій кисті. При потребі – додай ще трохи скульптора.
- Розтушуй контур круговими рухами так, щоб чіткі лінії зникли.
- Якщо ніс не надто довгий, можна обмежитися попереднім етапом і нанести хайлайтер на "спинку" і кінчик носа, залишивши між ними невеликий проміжок, щоб створити ефект кирпатого носика.
- Якщо потрібно візуально звузити ніс – затемни «крила».
- Щоб надати кінчику більш витончену й аристократичну форму, підкресли скульптурним засобом вигини ніздрів і трохи затемни сам кінчик. Можна просто обвести кінчик носа легкими рухами по колу.
- Якщо хочеш вкоротити ніс – затемни кінчик.
- Щоб приховати горбинку на носі, потрібно правильно розмістити хайлайтер. Підкресли шиммерним засобом лише кінчик носа та ділянку перенісся до горбинки. Тоді ніс виглядатиме рівним, адже всі акцентні зони будуть підсвічені, а те, що слід приховати, залишиться в тіні.
Далі трохи припудри носик, щоб приховати всі сліди контурингу.
Ось і все – нічого надскладного. Головне – практика. Спробуй кілька разів, і згодом все будеш робити на автоматі.
І ще одна важлива деталь, яку варто знати: завжди роби контуринг при денному світлі. Так ти зможеш чітко контролювати, скільки скульптурного засобу наносити, щоб макіяж виглядав природно – і ніхто навіть не здогадається про твій секрет.