Воскова депіляція для новачків: 7 головних помилок

Не роби так.

Незважаючи на те, що літо майже закінчилося, пляжний сезон у розпалі. Та й взагалі, десь до середини жовтня можна буде носити легкі сукні та короткі спідниці. Тож воскова депіляція може стати справжнім порятунком у вічній боротьбі за гладкі ніжки.  

Якщо тобі набридло голити ноги, а до більш радикальних методів видалення волосся ти ще не готова (лазерна та фотоепіляція), спробуй воскову депіляцію. Її можна зробити навіть у домашніх умовах.  

Серйозно, незалежно від того, виконує процедуру видалення волосся воском професіонал чи ти зважилася зробити це сама, у «рідних» стінах завжди комфортніше.  

Якщо ти вирішила робити депіляцію воском самостійно, ось яких помилок тобі варто уникати, щоб уникнути травм і інших неприємностей.

 

Читайте також

Прибираємо «вушка»: ефективні вправи для внутрішньої сторони стегна

Ти недостатньо часу зачекала між процедурами видалення волосся  

Волоски мають бути не коротшими за чверть сантиметра й не довшими за 1 см, перш ніж ти наважишся на воскову депіляцію. Якщо волосся коротше, воно може не приклеїтися до воскового шару. Доведеться окремо видаляти кожен не видертий волосок, а це занадто трудомісткий і болісний процес.  

Чекати занадто довго між процедурами депіляції теж не варто. Якщо волосся надто довге, під час депіляції воском воно може ламатися. Якщо волоски ламаються над поверхнею шкіри, доведеться повторювати процедуру (чого ніхто не хоче). А якщо вони ламаються трохи нижче поверхні шкіри, волоски будуть рости швидше. У принципі, це невдача.  

Ти вживаєш кофеїн або алкоголь перед депіляцією  

Випити вина, щоб не відчувати болю під час депіляції воском? Погана ідея, дуже погана. Власне, як і чашка латте перед процесом видалення волосся. Ці стимулятори можуть зробити шкіру більш чутливою до болю. Не кажучи вже про те, що вони прискорюють кровообіг, що може призвести до появи синців під шкірою. Тож, якщо ти намагаєшся зробити воскову депіляцію менш болісною, не пий вино.

Читайте також

Не ростуть нігті: у чому причина і як вирішити проблему?

Депіляція прямо перед менструацією  

Так само, як після кількох алкогольних або кофеїновмісних напоїв шкіра стає більш чутливою до болю, у дні, що передують циклу, відбувається те саме. Переконайся, що ти обрала дату воскової депіляції щонайменше за п’ять днів до початку менструації або через кілька днів після її завершення.  

Очищення шкіри перед процедурою  

Це може здатися трохи суперечливим, але є кілька причин не робити депіляцію одразу після душу. По-перше, шкіра стає більш схильною до подразнення воском після того, як її розм’якшила тепла вода. По-друге, натуральні олії, які виробляє шкіра, можуть слугувати бар’єром між воском і шкірою, тому депіляція не видалить волосся якісно. Якщо ти щойно прийняла душ, спробуй нанести на шкіру дитячу присипку й втерти її. Вона видалить надлишок шкірного жиру. А ще краще — зачекай кілька годин після душу, перш ніж робити воскову депіляцію.  

Читайте також

Хвилююче й гаряче: сексуальні ігри для двох, де немає переможених

Воскова депіляція у неправильному напрямку  

Віск слід наносити у напрямку росту волосся, а знімати — у протилежному напрямку. Ігноруючи ці конкретні напрямки, ти можеш спричинити ламання волосків і прискорити їхній ріст.  

Ти занадто повільно знімаєш смужки  

Це просто, як знімати пластир. Воскова депіляція буде найефективнішою, якщо ти швидко зриватимеш смужку. А ось зволікання лише посилить больові відчуття й, можливо, віск не видалить стільки волосся, скільки міг би. Тож просто швидко зривати смужку — найкраще рішення.  

Ти неправильно доглядаєш за шкірою після депіляції  

Упродовж 24 годин після воскової депіляції є кілька речей, яких не варто робити. Перше — повторна воскова депіляція. Якщо ти робиш депіляцію вдома, іноді можеш пропустити кілька ділянок. Просто дай шкірі відпочити день або скористайся пінцетом.  

Також пам’ятай, що після процедури видалення волосся воском не можна приймати гарячий душ або ванну, носити тісний одяг, скрабувати шкіру, засмагати на сонці чи в солярії, а також плавати.  

У принципі, просто намагайся тримати зону депіляції чистою та дозволяй їй «дихати». Після того, як шкіра відновиться, обов’язково почни регулярно скрабувати її, щоб стимулювати правильний ріст волосся — це запобігатиме появі врослих волосків. 

Читайте також

8 ефективних вправ із резинками для ніг і сідниць, які замінять спортзал

Beauty Fresh

Події

Жіночий бранч премії «Жінка України»: простір сили, мрій та синергії

Тіло

Лімфодренажний масаж: техніка, користь і секрет краси

Обличчя

Купероз на обличчі: як розпізнати, лікувати та позбутися судинної сітки

Beauty Book

Міцелярна вода

Тіло

Постакне: як позбутися плям, рубців і шрамів після прищів

Тіло

Як доглядати за жирною шкірою: поради, помилки та найкращі засоби

Тіло

Як визначити тип шкіри та підібрати правильний догляд

Нігті

Види нарощування нігтів: яке нарощування краще обрати та чим вони відрізняються

Обличчя

Краса з науковим підходом: чим дивує нова сироватка з вітаміном С від Medik8

Beauty Book

Подологія

Нігті

Зміцнення нігтів: як зробити нігті міцними в домашніх умовах та салоні

Обличчя

Види макіяжу: тренди, техніки та поради візажистів

Нігті

Базове покриття для нігтів: як вибрати, які бувають види та як правильно наносити

Очі

Чим змивати водостійку туш: ефективні засоби, поради та догляд за віями

Новинки

Джусі Фіз від KIKO Milano - ваш італійський аперитив краси цього літа

Wellnes&travel

Як підсушити тіло: покроковий гайд для дівчат без шкоди для здоров’я